Posiadasz nieruchomość, lecz brak Ci czasu, aby się nią zajmować?

Mieszkasz za granicą lub w innym mieście?

Twoje mieszkanie stoi puste?

Myślisz o kupnie mieszkania jako inwestycji i chcesz mieć pewność, że zarobi ono na siebie?

Usługa zarządzania najmem jest zatem rozwiązaniem idealnym dla Ciebie!

Usługa zarządzania mieszkaniem wyręcza właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z obsługa wynajmu. Wynajęcie mieszkania w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i sensowny dochód oznacza sporo pracy. Można to zrobić samemu lub zlecić to nam, firmie Grand House Nieruchomości. Od lat działamy z powodzeniem zarówno na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak również na rynku zarządzania najmem. Połączenie tych dwóch sektorów sprawiło, że działamy szybko, sprawnie i skutecznie zachowując pełen profesjonalizm oraz działając na zestawie sprawdzonych umów na bazie wypracowanych przez siebie standardów.

Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami jak również zarządcy nieruchomości. Jako profesjonalny zarządca posiadamy doświadczenie i niezbędną wiedzę, które optymalizują proces zarządzania i obniżają jego koszty. Współpracujemy ze sprawdzonymi serwisantami oraz ekipami remontowymi. Jako profesjonalni pośrednicy w obrocie nieruchomości doprowadzamy do zawarcia kolejnej umowy najmu, skutecznie skracając czas poszukiwania kolejnego najemcy.

GRAND HOUSE NIERUCHOMOŚCI jako zarządca lokalu przygotowuje lokal do wynajęcia, weryfikuje klientów i doprowadza do szybkiego zawarcia umowy. Następnie od dnia jego zasiedlenia rozpoczynamy współpracę z lokatorem. Na bieżąco kontrolujemy terminowość dokonywania wpłat, stan lokalu oraz rozwiązujemy wszelkie problemy pojawiające się podczas trwania najmu.