Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą od lat związana z krakowskim rynkiem nieruchomości. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to nie tylko praca zawodowa ale również nasza pasja. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych.

Zapewniamy swoim klientom komfortowe warunki współpracy wykorzystując nowoczesne systemy komputerowe, oferujemy promocję ofert na naszej stronie internetowej, portalach branżowych, prasie lokalnej oraz "wirtualne wizyty” w Państwa mieszkaniach.

Aktywnie poszukujemy najemców/nabywców lokali wykorzystując wieloletnie doświadczenie i kontakty w branży. Na życzenie Klienta poszukujemy również nietypowych nieruchomości dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. Zrozumienie potrzeb naszych klientów i zdobycie ich zaufania poprzez oferowanie usług najwyższej jakości jest wizytówką naszej firmy.

Decydując się na współpracę z nami, zabezpieczacie Państwo swoją transakcję, gdyż posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie OC związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w szeroko rozumianym zakresie obrotu nieruchomościami.

Nasze kwalifikacje potwierdzone są licencjami zawodowymi o numerach 16212 i 16213 nadanymi przez Ministra Infrastruktury.    

Zapraszamy do współpracy
Agnieszka i Paweł Korzeniak